مبلمان خاکستری در دکوراسیون نوروز 1403

ما ایده های شگفت انگیز اتاق نشیمن سیاه و خاکستری را به شما نشان خواهیم داد که با طراحی های جسورانه و دکوراسیون داخلی مدرن تحت تاثیر قرار می گیرند. تعداد بسیار کمی از مردم جرات می کنند فضای داخلی را در سایه های تیره چیدمان کنند زیرا می ترسند فضا بیش از حد تاریک و یکنواخت به نظر برسد.

خاکستری دنیای طراحی داخلی را تسخیر کرده است و به این زودی راه به جایی نخواهد برد. رنگ خاکستری برای مبلمان نیز فوق العاده همه کاره است. به سایه های گچی در یک کلبه دنج و روستایی فکر کنید یا خاکستری یک فضای داخلی صنعتی معاصر را تداعی کنید. دو طرحی که نمی‌توانستند متفاوت‌تر باشند و در عین حال مبلمان خاکستری برای هر دو به یک اندازه خوب کار می‌کنند. اگر قصد دارید دیوارهای خود را خاکستری رنگ کنید یا خانه خود را با مبلمان خاکستری یا دکوراسیون خاکستری تزئین کنید، این نکات را در مورد اینکه خاکستری دقیقا چیست و چگونه می توانید از آن برای گرم کردن و خنک کردن هر فضا استفاده کنید، بررسی کنید.

خاکستری گرم است یا سرد؟

گرم یا سرد بودن خاکستری بستگی به سایه خاکستری و به ویژه ته رنگ آن دارد.

اگر بخواهید به یک دایره رنگی با سایه های مختلف خاکستری نگاه کنید – از زغالی عمیق گرفته تا کبوتری کم رنگ – ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که تنها چیزی که یک سایه خاکستری را از دیگری جدا می کند این است که چقدر “تاریک” یا “روشن” است. این است.

در حقیقت، سایه‌های خاکستری نیز در دمای رنگ متفاوت هستند و هر سایه خاکستری یا «گرم» یا «خنک» است. (یک استثنای این قانون «کهن الگوی خاکستری» است، که رنگی است که از ترکیب سیاه و سفید به دست می آورید – و هیچ چیز دیگری.)

خاکستری گرم ترکیبی از سیاه، سفید و رنگ “گرم” مانند زرد است و خاکستری سرد ترکیبی از سیاه، سفید و رنگ “سرد” مانند آبی است. از آنجایی که «زرد» و «آبی» در خاکستری به وضوح مشخص نیست، خاکستری دارای حسی خنثی و همه‌کاره است و مدت‌هاست که به دلیل ویژگی‌های ظریف گرم‌کننده و خنک‌کننده‌اش شناخته می‌شود.

بازار مبل کرج بزرگترین بازار و مرکز فروش مبلمان در استان البرز است . در این بازار برند های متنوع مبل ایران جمع شده اند تا مشتریان عزیز بتوانند یک خرید بی دغدغه و لذت بخش را تجربه کنند . تعداد بازارهای مبل در کرج زیاد است که مهم ترین و معروف ترین آنها بازار مبل کرج آرش است که یکی از بزرگترین تولید کننده ها و عرضه کننده ی مبلمان و سرویس خواب است که در کرج قرار دارد . در این بازار تنوع مبلمان بالاست.

خاکستری با چه چیزی مرتبط است؟

وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی به میان می‌آید، یکی از چیزهای جالب در مورد خاکستری این است که فاقد تداعی‌های روان‌شناختی است – و دقیقاً به دلیل همین کمبود است که خاکستری به یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ها برای دیوارها، مبلمان و دکوراسیون تبدیل شده است.

با این حال، این بدان معنا نیست که خاکستری “خسته کننده” است، یا اینکه نباید به تنهایی بدون رنگ “اصلی” دیگری که از آن حمایت می کند، استایل کرد. خاکستری دارای یک پانچ واضح و تمیز است که یادآور طرح‌های صنعتی و یک طرز فکر مینیمالیستی است.

خاکستری نرم، خنثی و به ظاهر «بی رنگ» دارای عمق ظریفی است که نه تنها با هر رنگ دیگری جفت می شود، بلکه به آن جان می بخشد.

مبل طوسی با صندلی راحتی پارچه خاکستری و فرش سفید

مبلمان اسکاندی به دلیل ماهیت خنثی‌اش هرگز قدیمی نمی‌شود و بنابراین می‌توانید دکوراسیون خود را به روز کنید و بدون جایگزین کردن همه وسایل، آن را به روز کنید. هر طرح رنگی را که برای دیوارها و لوازم جانبی خود انتخاب می کنید مناسب است – در حال حاضر، مبلمان خاکستری به خوبی در کنار دیوار اتاق نشیمن که با گچ طبیعی خاموش رنگ شده است، و همچنین یک آنتراسیت تیره قرار می گیرند. خاکستری یا حتی زرد آفتابی.

خاکستری در مقابل نوک مدادری:

بحث می تواند متشنج شود، با نظرات قوی و استدلال های متفکرانه از هر دو طرف. البته، ما به بحث خاکستری در مقابل نوک مدادی اشاره می کنیم.

در اینجا پاسخ، آشکار است:

هیچ پاسخ “درستی” وجود ندارد.

از نظر فنی، نوک مدادی شکلی از خاکستری است و خاکستری شاید کمی روشن تر از نوک مدادی باشد.

رنگ های تیره برای فضاهای کوچک توصیه نمی شود، اما با کمی خلاقیت و استفاده ماهرانه از پرده ها، وسایل روشنایی و مبلمان، فضای داخلی به رنگ مشکی و خاکستری حتی در اتاق های نشیمن کوچک نیز شیک به نظر می رسد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =