شرایط مبلمان اقساطی در کرج برای عید ۱۴۰۳ اعلام شد

شرایط فروش اقساطی مبلمان در کرج با کلکسیون مبل آرش بازار مبل بزرگ کرج

بیا راحت مبلت رو قسطی بخر. شرایط فروش مبل اقساطی در کرج با بهترین موقعیت، دیگه این فرصت گیر نمیاد! بدون سود و کامزد. اقساط بلند مدت. با چک و سفته و شرایط پیش پرداخت حداقلی! شرایط فروش ویژه مبلمان در کلکسیون مبل آرش اعلام شد. شما تقریبا با هر شرایطی می توانید از این مجموعه کلیه مبلمان، سرویس خواب، میز ناهارخوری، کنسول، میز تلویزیون و سایر ملزومات چوبی منزل را با بهترین شرایط قسطی خریداری نمایید. اگر شما هم کرج زندگی می کنید و قصد خرید مبلمان دارید، می توانید با پس انداز پول خود، مبلمان موردنظرتان را قسطی بدون سود و کارمزد خریداری کنید.

 

شرایط فروش مبل اقساطی در کرج

ما با تحقیق بازار سعی کردیم برای کرجی های عزیز شرایط ویژه و البته ساده ای برای خرید مبلمان قرار دهیم. این شرایط بسته به اینکه شغل شما آزاد باشد یا دولتی متفاوت خواهد. پس برای آشنایی با شرایط خرید مبلمان قسطی در کرج با ما همراه باشید.

اقساط بلند مدت در خرید مبلمان

مهمترین فاکتوری که ما در شرایط فروش قسطیمون قرار دادیم این هست که اگر اقساط مبلمان تا ۲۰ ماه باشد هیچ سود و کارمزدی روی مبالغ اقساطی لازم نیست بپردازید. این عالیه، چون شما می تونید با خیال راحت مبلمان موردنظرتون رو خرید کنید.

پیش پرداخت کم در خرید اقساطی مبلمان

شرایط خرید مبلمان اقساطی در کرج
شرایط خرید مبلمان اقساطی در کرج

فاکتور مهم بعدی این هست که شما می توانید با کمترین پیش پرداخت در کرج مبل بخرید. یعنی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد فاکتور را نقدی پرداخت کنید و مابقی رو می تونید با ۲۰ ماه قسط بدون سود و کارمزد پرداخت کنید.

خرید مبلمان قسطی با چک و سفته

ضمانت پرداخت اقساط برای افراد در شغل های آزاد و دولتی متفاوت است.

اگر دسته چک صیادی دارید می توانید با آن نسبت به تسویه اقساط مبلمان اقدام کنید. اگر هم دسته چک ندارید، می توانید از سفته استفاده کنید. البته کسانی که سفته به جای چک می دهند، باید مبالغ را هر ماه برای ما واریز کنند. و البته یک ضامن چک دار که در کرج باشد و معتبر باشد معرفی کنند.

دیگه شرایط از این راحت تر. کارمندها هم با همون دسته چک کارمندیشون می تونن خرید کنند.

خرید مبلمان در کرج بصورت اقساطی با هر شرایطی

بیا از بازار مبل کرج کلکسیون مبل آرش بصورت اقساطی در کرج مبل بخر
بیا از بازار مبل کرج کلکسیون مبل آرش بصورت اقساطی در کرج مبل بخر

ما آماده ایم شما را با هر شرایطی که دارید به مبلمان موردنظرتان برسانیم. پس برای خرید مبلمان قسطی در کرج همین حالا اقدام کنید.

کلکسیون مبل آرش  بازار مبل کرج با دو طبقه ۸۰۰ متری واقع در بلوار چمران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است. فروش انواع مبلمان راحتی در بزرگترین فروشگاه مبلمان کرج واقع در بلوار چمران، کلکسیون مبل آرش، فروشگاه برتر مبل راحتی در کرج با قیمت و شرایط عالی. کلکسیون مبلمان آرش یکی از بزرگترین فروشگاه های مبلمان در شهر کرج واقع در بلوار چمران است. اگر قصد خرید مبلمان راحتی در شهر کرج را دارید می توانید به بلوار چمران روبروی درب دانشگاه جهاد کشاورزی مراجعه کنید و نسبت به بازدید از بازار مبل آرش در کرج اقدام کنید.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 13 =